Kiemelt ajánlataink

Örülünk, hogy Ránk találtál oldalunkra, a www.ergonomikus-iskolataska.hu-ra.
Ha óvod gyermeked gerincét, ha környezettudatosan élsz és emellett fontosnak tartod a maximális ergonómiát, az ergobag és Satch márka termékeit szívből ajánljuk.

Ezen az oldalon az ergobag elsős ergonomikus iskolatáska mellett egyéb, elsősöknek és alsósoknak való ergobag iskolaszereket ( tolltartót, tornazsákot, sporttáskát) találsz.

Felsős gyermekednek a Satch iskolatáskáit, tolltartóit, valamint ivókulacsait ajánljuk.

Áruházunk a német ergobag, Satch, Affenzahn márkák márkaképviselete, melyben gyártónk arra törekszik, hogy nemcsak az iskolatáskák, tolltartók szín és formavilága legyen harmonikus, hanem kialakításuk is.
Webshopunkban találsz több olyan kategóriát, mely megkönnyíti a vásárlást. Így külön találsz kategóriát akciós iskolaszerekre ( kifutó darabok – Kedvezményes áron), illetve az egyszerűséget figyelembe véve külön kategóriába tettük a lányoknak szóló elsős iskolatáskát illetve a fiúknak szánt táskákat is. Ha van gyermekednek kedvenc mintája, melyet szeretne az iskolatáskáján is, azt is megtalálod a iskolatáskák témák szerinti kategóriában. A legkedveltebb ezek közül a tündéres iskolatáska, lovas iskolatáska, dinós iskolatáska vagy szuperhős iskolatáska.

Nézz szét és néhány kattintással rendeld meg a terméket!

Ha tanácsra lenne szükséged, hívd ügyfélszolgálatunkat hétköznap 10-16 óra között.

Lehetőséged van átvenni a termékeket a HelloShowroom bemutatótermünkben ( Budaörs, 2040, Budapesti út 61-63) is!