Variálhatóság

2023.06.25 09:41
Variálhatóság

Az ergobag, Satch iskolatáskák gyártója, a német Fondof cég, fontosnak tartja a fenntarthatóságot, így célul tűzte ki, hogy az iskolatáskákat és hátizsákokat hosszú évekig hordhassák a gyerekek.

Ennek érdekében mind az ergobag elsős, mind a Satch felsős iskolatáskák kifejlesztésénél törekedtek a variálhatóságra.

1, Kletties, Matrica

Az ergobag iskolatáskák mindegyike minimum 2, maximum 4 db matricával van ellátva, melyet gyermekünk egyszerű mozdulattal le tud venni és ki tud cserélni. A matricák között megtalálható 3 dimenziós matrica, több darabos készlet vagy LED lámpával ellátott matrica is.

2, Hangies

Az ergobag iskolatáskák elején -  2021-től - külön kis akasztó található, mely lehetőséget ad arra, hogy kis kulcstartókat, Hangieseket tegyünk a táskára.

3, Swap - cserélhető pántok

2023-tól kezdődően a Satch felsős iskolatáskáknál bevezették a Swap, cserélhető pántokat. A gyermekek így stílusuknak megfelelően, könnyen cserélhetik a táskájuk elején található pántokat.