Felsős iskolatáska

Szeretnéd elkerülni a gerincproblémákat egy egészséges, átgondolt kialakítású felsős iskolatáskával? Ergonomikus táskát keresel felsős, vagy középiskolás gyermekednek? Jó helyen jársz! A német Satch  márka ergonomikus iskolatáskái egyedülállóan állítható háttámlával rendelkeznek a gyermekek 140-180 cm testmagassága között.

Felsős iskolatáska választék:

Satch Pack Mesmerize felsős iskolatáska

Szuper ergonomikus hátkialakítással rendelkezik a  Satch Pack Mesmerize felsős iskolatáska termék, melyet állítható háttámlája miatt, gyermeked akár 4 évig is hordhat.

Satch Pack Pink Supreme felsős iskolatáska

Szuper ergonomikus hátkialakítással rendelkezik a  Satch Pack Pink Supreme felsős iskolatáska termék, melyet állítható háttámlája miatt, gyermeked akár 4 évig is hordhat.

Satch Pack Bloomy Breeze felsős iskolatáska

Kiváló ergonomikus hátkialakítással rendelkezik a  Satch Pack Bloomy Breeze felsős iskolatáska termék, melyet állítható háttámlája miatt, gyermeked akár 4 évig is hordhat.

Satch Pack Troublemaker felsős iskolatáska

Szuper ergonomikus hátkialakítással rendelkezik a  Satch Pack Troublemaker felsős iskolatáska termék, melyet állítható háttámlája miatt, gyermeked akár 4 évig is hordhat.

Satch Pack Tech Blue felsős iskolatáska

A Satch Pack Tech Blue felsős iskolatáska cserélhető Swap pántokkal rendelkező, ergonomikus iskolatáska.

Satch Fly Ripstop hátizsák Green, mentazöld

Satch Fly Ripstop Green egy laza hátizsák, tiniknek tervezve

21.990 Ft 15.990 Ft

Satch Fly hátizsák Pure Rose, pasztell rózsaszín

Satch Fly Pure Rose egy laza hátizsák, tiniknek tervezve

Satch Fly hátizsák Pure Grey, szürke

Satch Fly Pure Grey egy laza hátizsák, tiniknek tervezve

Satch Fly hátizsák Pure Navy, kék

Satch Fly Pure Navy egy laza hátizsák, tiniknek tervezve

21.990 Ft 19.990 Ft

Flash Hopper satch sleek felsős iskolatáska

Egy visszafogottan vidám iskolatáska lányoknak , fiúknak, állítható háttámlával

31.990 Ft 24.990 Ft

Satch Pack Blackjack felsős iskolatáska, 10-16 éveseknek

A Blackjack Satch Pack egy olyan felsős hátizsák, mely állítható háttámlával rendelkezik a gyermek 1,4-1,8 m testmagassága között

Toxic Yellow Satch Pack felsős iskolatáska

Egyszerű, de mégis vagány színkombináció a Satch Pack Toxic Yellow, melyet gyermeked - az állítható háttámlája miatt, akár 4 évig is hordhat.