Iskolatáska alsós fiúknak

Ergonomikus iskolatáskát keresel? Ezek szerint Te óvod gyermeked gerincét a mindennapi iskolai cipekedés során. Legyen jól látható csemetéd az utcán? Fontos Neked az egyedi design és a környezetvédelem? A legjobb helyen jársz! Válassz Németország TOP1 iskolatáskái közül! És ne felejtsd a tornazsákot sem :)

Ergobag TriBearatops prime elsős iskolatáska - dinós

A Ergobag TriBearatops prime elsős iskolatáska - dinós táska, ergonomikus hátkialakítása miatt, kitűnő választás elsős gyermekednek.
49.990 Ft 47.990 Ft

Ergobag FireBear prime elsős iskolatáska - tűzoltós

A Ergobag FireBear prime elsős iskolatáska - tűzoltós termék, ergonomikus hátkialakítása miatt, kitűnő választás elsős gyermekednek.
49.990 Ft 47.990 Ft

Ergobag prime MilkyBear, űrhajós

Igazán különleges iskolatáska, mintha a Tejúton lennél annyira fényes.
49.990 Ft 44.990 Ft

RambazamBear ergobag prime 3 részes iskolatáska szett

Egy igazán klassz 3 részes iskolatáska szett vagány kisiskolásoknak, állatos 3Ds matricákkal!

59.990 Ft 54.990 Ft

BearRex ergobag prime iskolatáska

Előrendelhető

Egy igazán vagány, ergonomikus iskolatáska szett, levehető dinós matricával!

RambazamBear ergobag prime iskolatáska, 6-10 éveseknek

Vagány iskolatáska, 3Ds mozgó matricával, állítható háttámlával, elsős és alsós fiúknak.

SoccerFanBear ergobag prime iskolatáska, 6-10 éveseknek

Kék színű, foci témájú, állítható háttámlájú iskolatáska és hátizsák alsósoknak