Az ergobag cubo iskolatáska szett előnyei 5 pontban

2023.02.21 08:01
Az ergobag cubo iskolatáska szett előnyei 5 pontban

Az ergobag cubo iskolatáska szettet kifejezetten az elsős gyermekekre tervezték. Több olyan tulajdonsággal is rendelkezik, mely igazán egyedivé teszi a magyar iskolatáska piacon!

1. Az ERGOBAG cubo iskolatáskával óvod gyermeked gerincét, mert

• a gyermek 110-150 cm közötti magasságát figyelembe véve az ERGOBAG iskolatáska ergonómikus hátrésze állítható, így a táska hátrésze mindig tökéletesen illeszkedik a gyermek gerincvonalához. Ezt a magasság változtatást könnyedén bármikor elvégezhetjük, kihajtva a táska háttámláját.
  • A táska széles vállpántjai mellett csattal ellátott mellpánttal és derékpánttal is rendelkezik, így az iskolafelszerelés súlya egyenletesen oszlik meg a gyermek gerincén.
  • A hátrész levegőző kialakítású a kényelmesebb viselésért.
  • A táska súlya mindössze 1100 g, űrtartalma 19 liter.

2. Az ERGOBAG cubo iskolatáska biztonságos, mert

• fényvisszaverő csíkokkal felszerelt
  • több modell anyaga önmagában is fényvisszaverő mintát tartalmaz

3. Az ERGOBAG cubo iskolatáska az alsós gyerekek kedvence, mert

• számos divatos mintában és színben (neon, pink, lila, türkiz, kék, fekete, stb.) kapható, amely között minden fiú és lány megtalálja a neki  tetszőt, és
  • az iskolatáskákon tépőzárral rögzített 4 darab matrica(Klettiesek) található, így ezek a design elemek bármikor szabadon cserélhetőek. A matricák tartalmaznak többek között hercegnőt, unikornist, lovat, versenyautót, dinót, "szuperhőst" is. Így a gyermeked sose unja meg a táskáját!

4. Az EROGBAG cubo iskolatáska segíti a rendszerezett pakolást, mert

• A táska 19 literes űrtartalmú, és a belsejében egy mozdítható válaszfal van, így  könnyebben és praktikusabban lehet pakolni.
  • A mágneszárnak köszönhetően az iskolatáska könnyen nyitható és zárható.
  • A táska első zipzáros nagy zsebe kulacstartóval és vízálló béléssel ellátott belső zsebbel rendelkezik.
  • A táskához füzettartó box-ot is lehet rendelni, így a gyermek az összes füzetét könnyedén ki tudja venni a táskából.

5. Az ERGOBAG cubo iskolatáska szetthez oldalzsebek is tartoznak, melyek

• plusz pakolási teret biztosítanak a két oldalon.
    • Neon színeivel nem csak egyedivé varázsolják a táskát, hanem az oldalzseb színe tökéletes fény visszaverést biztosít.
      2023-tól az ergobag cubo iskolatáskák oldalzsebekkel is rendelkeznek, DE emellett plusz oldalzsebek is rendelkezésre állnak további pakolási helyeknek.

A termékre három év garanciát vállal a gyártó. A termék 1-4 osztályos gyermekek számára ajánlott.

Merevfalú iskolatáskák megnézhetők ITT>>