Sporttáskák lányoknak és fiúknak

2023.01.31 01:33
Sporttáskák lányoknak és fiúknak

Egy felmérés szerint a mai általános iskolai korosztályból leginkább sportolást választanak külön órákban a gyermekek.

Az ergobag és Satch sporttáskák kialakításukban és funkcionalitás tekintetében is tökéletes választás.
Melyek ezek a funkciók? És miért különleges az ergobag  vagy Satch sporttáskák? A következőkben ezekre a kérdésekre is választ adunk.

Az ergobag és Satch sporttáskák praktikusak, hiszen nem csak egy vállon hordhatod, hanem hátadra is felveheted. Így óvod gerincedet az egyoldalú terheléstől.
Cipzárát az apróbb ujjak is könnyedén nyitják, hiszen hosszú elhúzó fogantyúval rendelkeznek. Nem csak a középső, nagyobb részbe pakolhatsz, hanem a táska egy - egy végében is találsz pakoló részeket. Ráadásul az egyik ezek közül mélyebb tartó, így a cipődet elkülönítheted a többi tréning ruhádtól.
Ráadásul tudtad, hogy az ergobag és Satch sporttáskák is újrahasznosított PET palackból készültek? Az ergobag sporttáskák 20L űrtartalmúak és 11 darab PET palackból, míg a Satch sporttáskák 25L űrtartalúak és 17 PET palackból készültek.

Tartalomhoz tartozó címkék: iskolakezdés sportolás