Ergobag Ivókulacsok - egy jó választás kirándulásra, iskolába!

2023.01.31 01:20
Ergobag Ivókulacsok - egy jó választás kirándulásra, iskolába!

Nem hiányozhat egy gyermek hátizsákjából az ivókulacs, hiszen a napi folyadék fogyasztás nem csak egyszerűen a szervezetnek fontos, hanem segíti a koncentrációt is. Az ergobag ivókulacsok látszólag nagyon dekoratívak, de milyen anyagból készültek, hogyan lehet tisztítani ?

Az ivókulacs anyaga ISYbe®polipropilén, amely szag és íz-semleges műanyag. A szöveg / kép nyomata élelmiszernél is alkalmazható színezéket tartalmaz. Azaz mindenféle káros anyagtól mentes !
A kulacs mosogatógépben 65 fokig , míg a kulacs vége 70 fokig mosható. Az alapos tisztítást minden nap el kell végezni, hiszen a kórokozók könnyen "megtelepednek" a résekben, ezáltal könnyen fertőzést okozhatnak. Az alapos tisztítás után szagtalan marad a kulacs belülről.
A tisztítást szárítással zárjuk!
Tanítsuk meg gyermekünknek, hogy a kulacs ivórészét ne a fogakkal nyissák ki, hanem a kezükkel. Ezáltal a fogzománc nem tud sérülni.

Tartalomhoz tartozó címkék: tanulási tippek iskolakezdés sportolás