Milyen funkciói vannak az ergobag prémium táskának?

2023.01.31 01:20
Milyen funkciói vannak az ergobag prémium táskának?

Számos funkcióval rendelkeznek az ergobag PRÉMIUM iskolatáskák, melyek egytől-egyig fontos kiegészítője és segítője lehet gyermekünk mindennapjaiban.

1. Ergonómiailag maximálisan illeszkedik gyermekünk gerincéhez, hiszen minden táska 100 cm és 150 cm között állítható háttámlával rendelkezik.

2. Míg a "prime " táskák csak 2 matricával, a PRÉMIUM táskák 4 matricával rendelkeznek.
3. Az ergobag prémium táskához - 4 ponton - hozzácsatolható a tornazsák, így a gyermek úgy tud iskolába menni, hogy mindkét keze szabadon marad.
4. Extra biztonsági csíkok a táskán a jobb láthatóság miatt.
5. Minden ergobag iskolatáska mágneszáras, így megkönnyíti gyermekünk ki- és bepakolását az iskolatáskába.
6. Plusz oldalzsebek illeszthetők a táskára ( 4 féle színben), így nem csak belül, hanem kívül is elfér a kulacs !
7. Egyik belső elosztórekesz tépőzárral kivehető.