Oldalzsebek- fontos kiegészítők ergobag iskolatáskához

2023.01.31 01:03
Oldalzsebek- fontos kiegészítők ergobag iskolatáskához

Ha szeretnéd az iergobag skolatáska méreteit kicsit megnagyobbítani, érdemes beszerezni az ergobag cubo és az ergobag prémium  iskolatáskához tartozó oldalzsebeket.

A normál ergobag iskolatáska designját úgy találta ki a gyártó, hogy az uzsonnás doboznak és a kulacsnak is belül legyen a helye. Ennek okát ergonómiailag indokolták, hiszen azt mondták, hogy egy elsős ( 6 éves ) gyermeknek a mozgását, testtartását negatívan befolyásolja , ha az egyik oldalon plusz súlyt kell kompenzálnia.
Ugyanakkor 1-2 évvel később már akár lehet ezt az oldalsó részt használni a táskán.Ergobag oldazseb funkciói

Kettős funkciót lát el az ergobag táskán: tárolásra alkalmas és fényvisszaverő rész is.

A neonsárga vagy neonzöld, pink vagy narancssárga oldalzsebek könnyen a táskára cipzározhatóak, ráadásul a matricáknak ugyanúgy megvan a helyük, így fel is teheted őket.
​Az oldalzsebek anyaga - hasonlóan a táska anyagához - impregnált anyagból készült, neon színe miatt extra láthatóságot biztosít gyermekünknek.
2021 egyik nagy újdonsága, hogy az oldalzsebek már nem csak egyszínűek, hanem mintásak is. Ezeken a zsebeken a matricák bárhoca felragaszthatóak! ( Mintás oldalzsebek 2021. február végén érkeznek)
Oldalzsebek ITT>>

Tartalomhoz tartozó címkék: biztonság ergonómia praktikusság