Mitől annyira különleges az ergobag iskolatáska?

2023.01.31 00:35
Mitől annyira különleges az ergobag iskolatáska?

A magyar piacon nagyon sokféle ergonomikus, minőségi iskolatáska található Mégis mitől másabb, mitől több az ergobag iskolatáska, mint a többi iskolatáska?

Iskolatáska ÉVEKEN keresztül

Gyakran emlegetik, hogy az ergobag iskolatáska akár az általános iskola első négy osztályába is használható. Hogyan lehetséges ez?

Mindegyik ergobag iskolatáska állítható háttámlával rendelkezik
Ez azt jelenti, hogy a gyermek 110-150 cm magassága között –
egyszerűen, néhány lépésben- átállítható az ergonomikus háttámla, így a táska tökéletesen illeszkedik a gyermek gerincvonalához.

Táska, melynek designja könnyen cserélhető

Ha egyik évben gyermekünknek a cicás mintájú táska tetszett
és egy év múlva szeretné, ha kutyás lenne, nem kell új táskát venni!

Az ergobag iskolatáskák matricája ( Kletties) tépőzárral levehető és
kicserélhető a nekünk tetsző formájú és mintázatúra.
Ezeket a matricákat itt találod >>

Iskolatáska és túrazsák is egyszerre

Az ergobag iskolatáska két fajta formavilággal rendelkezik.
A „klasszikus forma” , ergobag cubo, a hagyományos iskolatáska
formára hasonlít, túrázáskor is használt derékcsattal és mellkas csattal.

A „hátizsák forma” , ergobag prime, inkább a hátizsákra jellemző formavilággal rendelkezik.

Mivel mindkettő forma mellkas-  és derékcsattal is el van látva, ezért ezek a rögzítések alkalmassá teszik a túrázásra, biciklizéshez és egyéb „outdoor” elfoglaltségokhoz.

Tornazsák, mely az iskolatáskára is ráilleszthető

Az ergobag tornazsák 2 fajtája létezik : az ergobag klasszikus iskolatáskához illeszkedő sportzsák és az ergobag hátizsákhoz tartozó sportzsák. Az előbbi esetében külön négy csattal rögzíthetjük az iskolatáskához a sportzsákot, míg utóbbi esetében 1 csat gondoskodik  rögzítésről. Mindenesetre hasznos funkció mindez, hiszen a gyermek mindkét keze szabaddá válik, így könnyebben használhatja a rollerét vagy biciklijét, iskolába menet.

Gyártói garancia: 3 év

A gyártó az ergobag iskolatáskákra 3 év garanciát ad,  míg a többi táska esetében ez az időszak 1-2 év.