Hogyan állítható méretre az ergobag iskolatáska és hátizsák háttámlája elsősöknek ?

2023.01.31 00:34

Az ergobag táska amiatt különlegesebb táska, mint a hagyományos iskolatáska, mert háttámlája könnyen - néhány másodperc leforgása alatt- könnyen átalakítható a kívánt méretre.

Íme a lépések :

1, Lazítsuk meg a háttámla alsó tépőzárát!

2, Nyissuk előre le a háttámlán található bélést ( felül és bal illetve jobb oldalon található kis bővítményt kell meglazítani) !

3, Lazítsuk meg a középen, függőleges irányban található tépőzárat, és függőleges mozgatással állítsuk be a kívánt magasságra a vállpántokat !

4, Miközben a táska a gyermeken rajta van , kapcsoljuk össze az alsó , csípő  csattot! A kívánt méretet, mely nem túl szoros és nem túl laza , állítsuk be !

5, Miközben a táska a gyermeken van, az alsó vállpántokat meghúzva, állítsuk be a kívánt méretet.

6, Kapcsoljuk össze a mellkas pántokat ! Ezáltal a táska vállpántja nem esik le a gyermek válláról .

7,  Miközben a táska a gyermeken van, a felső vállpántokat meghúzva , állítsuk be a kívánt méretet.

Tartalomhoz tartozó címkék: iskolakezdés sportolás tanulási tippek