Mit csinál egy ergobag Iskolatáska a nyári szünetben ?

2023.01.31 00:32
Mit csinál egy ergobag Iskolatáska a nyári szünetben ?

Egyáltalán nem pihen. Mivel nem tipikus iskolatáska kinézete van, a nyaralásra vagy táborba is el lehet vinni.

Az Ergobag Iskolatáskát bárhova magaddal viheted

A szünet előtti  utolsó nap a legtöbb gyerek sarokba dobja , jobb esetben a szekrény aljára berakja az iskolatáskát.  Vagy van esetleg más választás ?

A legnagyszerűbb dolog az Ergobag Iskolatáskában, hogy Veled lehet a szünetben is ! Hogy miért ?

-          Ez az első alkalom, hogy a legjobb barátodnál alszol vagy a nagyszülőkhöz mész vidékre ? Biztos, hogy egy halom játékot szeretnél vinni, amelyek az otthonra emlékeztetnek. Rengeteg hely van a táskában , ahova játékokat vagy könyveket pakolhatsz magadnak !

-          Ha nagyobb útra mentek , a nagy bőröndök mellett nem baj, ha veletek van egy hátitáska, mely túrázáskor, városnézésen vagy repülőn is könnyen elővehettek !

-          Ha strandra mentek, vigyétek magatokkal az Ergobag Tréning táskát, mely vízhatlan anyaga miatt megvédi a táskában hagyott “ kincseket”, titkos naplót vagy a kedvenc könyvedet !

Bárhol és bárhogyan is töltsd a szünetet, remek szórakozást kívánunk Neked !

Tartalomhoz tartozó címkék: ergonómia praktikusság biztonság