Mosható-e az ergobag ergonomikus iskolatáska?

2023.01.31 00:20
Mosható-e az ergobag ergonomikus iskolatáska?

Hogyan tudjuk a táskát megtisztítani, ha benne marad egy banán vagy a kifolyik a kulacsból a  tea ?

Alapvetően a táska taszítja a folyadékot, így a teát nem szívja be a táska anyaga ( impregnált ) és egyszerűen kiönthetjük belőle , és vizes kendővel áttöröljük.

Mosható-e mosógépben a táska ?

A táska mosható mosógépben, ugyanakkor mivel 1500mm-ig vizálló és impregnált , ezért a víz egyszerűen nem fog áthatolni a szövet között, hacsak nem speciális, vízhatlan szövetekhez használt mosószerrel mossuk. Ennél is egyszerűbb megoldás, ha 40 fokos vízzel , kézzel mossuk ki a terméket.

Milyen mosószert soha ne használjunk ?

Tisztítószereket, melyek klórt tartalmaznak, nem használhatunk a mosásnál, mivel foltokat hagyhat. Alkoholt vagy acetont szintén nem ajánlott használni, mivel a tisztítószer szétroncsolhatja a termék anyagát !

Milyen tisztítószert szabad használni ?

A leginkább ajánlott a természetes, hagyományos tisztítószerek, mint például a hagyományos mosószappan. Akár egy nem-használt körömkefével dolgozzuk be a szert a táska anyagába. Ez a szer nem károsítja a táska anyagát, ugyanakkor hatásos a piszokkal szemben.

Hogyan szárítsuk meg ?

Elég ha csak felakasztod a táskát és hagyod megszáradni !

Tartalomhoz tartozó címkék: ergonómia praktikusság