Nyári szabadságolások miatt a szállítási idő olykor 2-5 munkanap is lehet!
Köszönjük türelmét!

Kinek ajánljuk az ergobag ergonomikus iskolatáskát?

2023.01.31 00:18
Kinek ajánljuk az ergobag ergonomikus iskolatáskát?

Az ergobag iskolatáska egy olyan ergonomikus táska és hátizsák egyben , amely elsősöknek és alsó tagozatos iskolásoknak is egyaránt ajánlott.

Hogyan lehetséges, hogy ugyanazt a táskát akár 1. osztályos , akár 4. osztályos gyermek is használhatja ?

Akár hiszed, akár nem, az iskolatáska ergonomikus háttámlája úgy van kialakítva, hogy a gyermek  110cm és 150 cm közötti méretnövekedését követi. A háttámla működésének részletes leírását itt találod >>
​Gyermeked érdeklődési köre, kis "kedvencei", évről évre változhatnak . Ilyenkor egyszerűen kicserélheted a matricát , és egy "cicás" matrica helyett "lovas" matricát választhatsz.
​Így elegendő 4 év alatt csupán egy táskát választani ! A gyártói 3 év garancia is ezt biztosítja !

Fontosnak tartod a környezetvédelmet ?

Ha igen, van egy jó hírünk. Az Ergobag táska 100% újrahasznosított PET palackból készült. Egy táska előállításához kb 15-20 PET palackot használnak fel.

Szeretnéd, hogy növekedésben lévő gyermekednek helyes testtartása legyen ?

Az Ergobag ergonomikus iskolatáskának nemcsak háttámlája gondoskodik a gyermek helyes testtartásáról, hanem - hasonlóan a túrahátizsákok kialakításához - egy mellkason és egy csípőnél található csatt is gondoskodik hogy a táska vállpánt része fent maradjon a helyén !