Miért különleges az ergobag iskolatáska?

2023.01.31 00:16
Miért különleges az ergobag iskolatáska?
Sokféle formavilágú , méretű és színű iskolatáskával találkozhatsz a boltokban, de bátran állíthatjuk, hogy az egyik  legkülönlegesebb közölük az ergobag !
Mik adják az egyediségét ?

A különleges tényezők a következők:

• A iskolatáska ergonomikus háttámláját bármikor változtathatod  attól függően, hogy gyermeked 110cm és 150 cm magasságú! Így pontosan illeszkedik a gyermek hátához, vagyis együtt nő vele !!
  • Elég, ha csak gyermeked kedvenc színe, mintája alapján választani az iskolatáskát, a matricákat akár évente többször is cserélheted, attól függően, hogy mi csemetéd kedvenc állata, mi a kedvenc sportja vagy milyen jármű áll hozzá közel.
  • A láthatósági csíkok segítik, hogy biztonságosan jusson el lurkód az iskolába , különórára vagy haza ! További kiegészítő biztonsági zsebeket is zippzározhatsz fel !
  • Fontos számunkra a környezetünk védelme, így a táska előállításánál is ezt tartottuk szem előtt: a hátizsák 100%-an újrahasznosított PET palackból készült !