kifutó iskolatáska darabok, kedvezményes áron

Utolsó iskolatáskák, most KEDVEZMÉNYES ÁRON!

ergobag Tolltartó Wrap - NightCrawlBear

Az ergobag Tolltartó Wrap - NightCrawlBear egy tökéletes választás a ceruzák, tollak, kreatív eszközök tárolására. A tolltartó alkalmas 18 darab normál méretű ceruzának, 2 darab szélesebb íróeszköz ( ecset, tolltartó, radír) tárolására. A cipzáros részbe aprópénzt is lehet tenni. Praktikusan nyitható és zárható egy gumis pántnak köszönhetően.

méret : 10 x 4 x 20 cm

4.990 Ft 3.990 Ft

HimmelreitBear ergobag Tolltartó Wrap

Az ergobag Tolltartó Wrap - HimmelreitBear egy tökéletes választás a ceruzák, tollak, kreatív eszközök tárolására. A tolltartó alkalmas 18 darab normál méretű ceruzának, 2 darab szélesebb íróeszköz ( ecset, tolltartó, radír) tárolására. A cipzáros részbe aprópénzt is lehet tenni. Praktikusan nyitható és zárható egy gumis pántnak köszönhetően.

méret : 10 x 4 x 20 cm

4.990 Ft 3.990 Ft

PearlDiveBear ergobag tornazsák cubo

Fluoreszkáló anyagból készült tornazsák, levehető matricával

Az ergobag sportzsák PearlDiveBear ideális sportolásra, kisebb kirándulásra. A táska tartalmaz egy darab levehető matricát, melyet bármikor lecserélhet gyermekünk egy másikra.

7.990 Ft 4.990 Ft

HorseLovBear ergobag tolltartó töltött, pöttyös, lányoknak

Az ergobag tolltartó HorseLovBear fontos kiegészítője a HorseLovBear táska családnak. A keményfedeles tolltartó feltöltött állapotban kapható, melynek tartalma : 6 darab vastag színes ceruza ( Lyra márka ) , 10 darab vékony színes ceruza ( Lyra márka), 1 darab grafit ceruza ( Lyra márka), 1 darab radír, 1 darab vonalzó, 1 darab hegyező, 1 darab órarend.

A tolltartó mérete : 21 x 14 x 4 cm

9.990 Ft 5.990 Ft

ZauBearWatte ergobag töltött Tolltartó, pink

Az ergobag tolltartó  ZauBearWatte egy lányoknak ajánlott tolltartó. A keményfedeles tolltartó feltöltött állapotban kapható, melynek tartalma : 6 darab vastag színes ceruza ( Lyra márka ), 10 darab vékony színes ceruza ( Lyra márka), 1 darab grafit ceruza ( Lyra márka), 1 darab radír, 1 darab vonalzó, 1 darab hegyező, 1 darab órarend.

A tolltartó mérete : 21 x 14 x 4 cm

9.990 Ft 5.990 Ft

LumBearjack ergobag sporttáska, alsósoknak, kockás

Az ergobag sporttáska LumBearjack praktikus kiegészítő felszerelés a gyermek délutáni sport programjához. Két teljesen különálló rész gondoskodik arról, hogy a gyermek a sportcipőt külön tegye az egyéb, ruhanemű felszereléstől illetve a vizes törülközőt, papucsot a többi ruhaneműtől elkülönítse. A táska fogójának kialakítása lehetőséget biztosít, hogy akár háton vagy egy oldalon is lehet hordani.

méret : 40 x 20 x 25 cm ​, 20 L

StrawBeary ergobag prémium iskolatáska elsősöknek

Cica-matricás ergonomikus iskolatáska, 4 design matricával és állítható háttámlával

Az ergobag iskolatáska Strawbeary olyan elsős iskolatáska, mely lányoknak ajánlott és változtatható háttámlával rendelkezik a gyermek 110-150 cm testmagassága között. Ezt a magasság változtatást könnyedén, bármikor elvégezhetjük, kihajtva a táska háttámláját.  A táska belsejében egy mozdítható válaszfal van, így könnyebben és praktikusabban lehet pakolni. A táska könnyen nyitható és zárható, köszönhetően a mágneszárnak. A táska tartalmaz 4 darab cicákat ábrázoló matricákat, melyet bármikor ki lehet cserélni témában és színben eltérő matricára, így gyermeked sose unja meg a táskáját! A táska elejére és oldalára bővíthető zsebek illetve biztonsági kiegészítők cipzározhatóak fel.

És tudtad, hogy még a környezetet is véded a termék vásárlásával, hiszen 100 % PET palack felhasználásával készítették?

Mérete : 25×22×35 cm, 1100 g, 20 liter

24.990 Ft 14.990 Ft

Pure Purple Satch Sleek felsős iskolatáska

Visszafogott bordó színvilágú vagány, ergonomikus, felsős hátizsák

A Satch Sleek Pure Purple olyan iskolatáska lányoknak, mely füzet, könyv, tablet és mobil tárolására is alkalmas. A derékcsat és mellkas - csat használata miatt kiválóan alkalmas túrázásra, kirándulásokra is. Ergonomikus háttámla kialakítása tökéletese illeszkedik a serdülő gyermek hátához.

Beach Leach Satch Sleek felsős iskolatáska

Vidám, kockás színvilág - ergonomikus háttámlával ellátott felsős hátizsák

A Satch Sleek Beach Leach olyan iskolatáska felsősöknek, mely alkalmas a mindennapi, nem túl sok könyv-füzet "cipelésére". A táska nemcsak a füzet, könyv tárolására , hanem tablet illetve mobil tárolására is alkalmas résszel is rendelkezik. Ergonómiai kialakítása révén tökéletesen illeszkedik a hátrész a növésben levő gyermek hátához.

Berry Carry Satch Sleek felsős iskolatáska

Lila-szürke színvilágú, felsős hátizsák -ergonomikus háttámlával

Satch iskolatáska, normál - Berry Carry olyan iskolatáska felsősöknek, mely alkalmas a napi iskolai felszerelés tárolása mellett a fiatalok egyéb technikai felszerelésének, így a tablet és a mobil elhelyezésére is. Ergonómiai háttámla kialakítása miatt tökéletesen illeszkedik a gyermek hátához. A felső mellcsat és az alsó derékcsat alkalmassá teszi a felhasználását kisebb túrákhoz, egy-egy városlátogató kirándulásra is vagy akár sportoláshoz.

HurlyPearly Satch Sleek felsős iskolatáska

Előrendelhető

Játékos, színes körök - vidám design - állítható háttámlájú, ergonomikus hátizsák

A Satch Sleek HurlyPearly olyan hátizsák lányoknak, mely füzet, könyv, tablet és mobil tárolására is alkalmas. A derékcsat és mellkascsat használata miatt kiválóan alkalmas túrázásra, kirándulásokra is. Ergonomikus háttámla kialakítása tökéletese illeszkedik a serdülő gyermek hátához.

31.990 Ft 14.990 Ft

Bearasaurus ergobag prime iskolatáska elsősöknek, alsósoknak

Dinós matricás ergonomikus, alsós iskolatáska - állítható háttámlával

A  Bearasaurus ergobag prime iskolatáska jellemzői:

• állítható háttámla 1-1,5 m testmagasság között
  • 1-4. alsós osztályos gyermeknek
  • derék- és mellkas csat
  • széles vállpánt
  • levegőző hátrész kialakítás
  • mágneszár
  • 1100 gramm
  • Űrtartalom: 20 liter