Melyik ergobag iskolatáska típust válasszam?

2023.04.15 08:58
Melyik ergobag iskolatáska típust válasszam?

Milyen két ergobag táska típus létezik? Milyen előnyei vannak az egyes típusoknak?
A cikk ezekre a kérdésekre is választ ad.

Az ergobag gyártójának termékei közül 2 típus érhető el Magyarországon: ergobag cubo és ergobag prime iskolatáska.

Választáskor érdemes végig gondolni, több kérdésre adott választ.
Az egyik ilyen kérdés, hogy hány évre szeretnénk iskolatáskát venni. Ha szeretnénk 3-4 évre venni táskát, a prime formát javaslom, mivel a merevfalú táskát 2-3 éven belül már "cikinek" érzi gyermekünk.

Szintén megválaszolondó kérdés, hogy mennyire tud rendet tartani gyermekünk. A cubo forma átláthatóbb belső rekeszei miatt. A prime esetében a rendszerezést a füzetbox biztosítja, mely tárolja a füzeteket és ahonnan könnyen elővehetei tanszereit gyermekünk.

Végül szempont lehet a választásnál, hogy szeretnénk-e a táskát kirándulásnál, biciklizésnél használni. A prime forma lehetőséget ad arra, hogy gyermekünk biciklizzen vele vagy kirándulásra vigye magával, mint egy túrahátizsákot. A cubo forma klasszikus iskolatáska forma, így elsősosorban iskolába tudja magával vinni.

A döntésnél még érdemes figyelembe venni a formára jellemzőket, melyeket a következő táblázatban foglaltunk össze:

Megnevezés ergobag cubo ergobag prime
kép
stílus klasszikus merevfalú modern, sportos
űrtartalom 19 liter 20 liter
tömeg 1100g 1100g
Your-size-system/állítható háttámla 1-1,5m testmagasságig 1-1,5m testmagasságig
mágneszár van van
szettben vásárolható igen igen
egyedül a táska is megvásárolható nem igen
matrica darabszáma 5 db 2 db
oldalzsebe van nincs