Blazing Purple hátizsák nemcsak állítható háttámlával rendelkezik, hanem az igazán csajos színvilághoz vagány csatokat is terveztek!

Satch pack hátizsákot felsős illetve középiskolás lányoknak tervezték,mivel alkalmas a napi iskolai felszerelés tárolása mellett a fiatalok egyéb technikai felszerelésének, így a tablet és a mobil elhelyezésére is. Állítható háttámlával rendelkezik a gyermek 140 és 180 cm, így az ergonomikus hátrész tökéletesen illeszkedik a gyermek hátához. A felső mell-csatt és az alsó derék-csatt alkalmassá teszi a felhasználását túrákhoz, hétvégi kirándulásokhoz vagy akár sportoláshoz. Sőt! A táskán található fülhallgató kimenet gondoskodik arról, hogy a gyermeknek kedvenc zenéjéről se kelljen lemondania.

mérete : 30*22*45 cm ,30 liter

Youtube videók

Hasonló termékek

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.