Fényvisszaverő "ninja"csíkok, vagány sötétszürke satch pack iskolatáska, ergonomikus háttámlával

Satch pack iskolatáska Ninja Bermuda olyan hátizsák felsős illetve középiskolás fiúknak, mely alkalmas a napi iskolai felszerelés tárolása mellett a fiatalok egyéb technikai felszerelésének, így a tablet és a mobil elhelyezésére is. Állítható háttámlával rendelkezik a gyermek 140 és 180 cm közötti magasságához, így az ergonomikus hátrész tökéletesen illeszkedik a gyermek hátához. A felső mell-csatt és az alsó derék-csatt alkalmassá teszi a felhasználását túrákhoz, hétvégi kirándulásokhoz vagy akár sportoláshoz. Sőt! A táskán található fülhallgató kimenet gondoskodik arról, hogy a gyermeknek kedvenc zenéjéről se kelljen lemondania.

mérete : 30*22*45 cm ,30 l
súly : 1200 g