Berry Bash hátizsák állítható háttámlával rendelkezik, bordó alapon apró pink minták teszik egyedivé!

Satch pack Berry Bash hátizsákot felsős illetve középiskolás lányoknak tervezték,mivel alkalmas a napi iskolai felszerelés tárolása mellett a fiatalok egyéb technikai felszerelésének, így a tablet és a mobil elhelyezésére is. Állítható háttámlával rendelkezik a gyermek 140 és 180 cm, így az ergonomikus hátrész tökéletesen illeszkedik a gyermek hátához. A felső mell-csatt és az alsó derék-csatt alkalmassá teszi a felhasználását túrákhoz, hétvégi kirándulásokhoz vagy akár sportoláshoz. Sőt! A táskán található fülhallgató kimenet gondoskodik arról, hogy a gyermeknek kedvenc zenéjéről se kelljen lemondania.

mérete : 30*22*45 cm ,30 liter
súly : 1200 g

Cikkszám: SAT-SIN-001-9W8
Elérhetőség: Raktáron
Nem értékelt
Gyártó: Satch

Berry Bash Satch Pack felsős iskolatáska, sport hátizsák

Kívánságlistára teszem
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!

Leírás és Paraméterek

életkor 12-18 év