A Satch match hátizsák Off Road olyan iskolatáska felsősöknek illetve középiskolásoknak, mely alkalmas a napi iskolai felszerelés tárolása mellett a fiatalok egyéb technikai felszerelésének, így a tablet és a mobil elhelyezésére is

Ráadásul a táska egy 5 literes plusz rekesszel is rendelkezik, mely alkalmas a labdák, bukósisakok tárolására. Állítható háttámlával rendelkezik 140 és 180 cm között, így az ergonomikus hátrész tökéletesen illeszkedik a gyermek hátához. A felső mell-csat és az alsó derék-csat alkalmassá teszi a felhasználását túrákhoz, hétvégi kirándulásokhoz vagy akár sportoláshoz. Sőt! A táskán található fülhallgató kimenet gondoskodik arról, hogy a gyermeknek kedvenc zenéjéről se kelljen lemondania.

mérete: 30 l +5 l

Cikkszám: SAT-MAT-001-9X1
Elérhetőség: Előrendelhető
Nem értékelt
Gyártó: Satch

Off Road Satch Match sport hátizsák, felsős iskolatáska

Kívánságlistára teszem

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.