Az Satch német iskolatáska márka, mely felsősöknek kifejlesztett iskolatáskát, tolltartót, tornazsákot tartalmaz. Tökéletes ergonómia, állítható háttámla, egyedi design, 3 év garancia.

Satch Pack Mesmerize felsős iskolatáska

Szuper ergonomikus hátkialakítással rendelkezik a  Satch Pack Mesmerize felsős iskolatáska termék, melyet állítható háttámlája miatt, gyermeked akár 4 évig is hordhat.

Satch Pack Pink Supreme felsős iskolatáska

Szuper ergonomikus hátkialakítással rendelkezik a  Satch Pack Pink Supreme felsős iskolatáska termék, melyet állítható háttámlája miatt, gyermeked akár 4 évig is hordhat.

Satch swap iskolatáska pánt What's up

A  Satch swap iskolatáska pánt What's up kicserélhető bármely 2022-es vagy későbbi Satch táska modelleknél.

Satch Pack Bloomy Breeze felsős iskolatáska

Kiváló ergonomikus hátkialakítással rendelkezik a  Satch Pack Bloomy Breeze felsős iskolatáska termék, melyet állítható háttámlája miatt, gyermeked akár 4 évig is hordhat.

Satch Pack Troublemaker felsős iskolatáska

Szuper ergonomikus hátkialakítással rendelkezik a  Satch Pack Troublemaker felsős iskolatáska termék, melyet állítható háttámlája miatt, gyermeked akár 4 évig is hordhat.

Satch swap iskolatáska pánt Karabiner rózsaszín

A  Satch swap iskolatáska pánt Karabiner rózsaszín kicserélhető bármely 2022-es vagy későbbi Satch táska modelleknél.

Satch tolltartó Deep Sea

A Satch tolltartó Deep Sea bedobálós tolltartó, praktikus rekeszekkel.

Satch Pack Tech Blue felsős iskolatáska

A Satch Pack Tech Blue felsős iskolatáska cserélhető Swap pántokkal rendelkező, ergonomikus iskolatáska.