Satch

GeoStorm Satch Pack felsős iskolatáska 10-16 éveseknek

A GeoStorm Satch Pack egy olyan felsős hátizsák, mely állítható háttámlával rendelkezik a gyermek 1,4-1,8 m testmagassága között

A hátizsák jellemzői:
✅ 1100 g
✅ 30 liter űrtartalom
✅ 4.-10. osztályos gyermeknek ajánlott
✅ állítható háttámla 1,4-1,8 m testmagasság között
✅ több belső rekesz
✅ 100% újrahasznosított PET palackból készült anyag
✅ kivehető derék csat
✅ mellkas csat
✅ ideális sportolásra, iskolába

Walking Clouds Satch Sleek felsős iskolatáska

Rózsaszín, mégis vagány, ergonomikus felsős hátizsák kamasz lányoknak

A Satch iskolatáska Walking Clouds olyan hátizsák lányoknak, mely füzet, könyv, tablet és mobil tárolására is alkalmas. A derékcsat és mellkas csat használata miatt kiválóan alkalmas túrázásra, kirándulásokra is. Ergonomikus háttámla kialakítása tökéletese illeszkedik a serdülő gyermek hátához.

mérete : 27*15*45 cm
súly : 1100 g
​térfogat : 24 liter

Happy Flakes satch sleek felsős iskolatáska

Egy visszafogottan vidám, konfetti mintás táska lányoknak!

A Satch Sleek Happy Flakes hátizsák olyan iskolatáska, mely füzet, könyv, tablet és mobil tárolására is alkalmas. A derékcsat és mellkas - csat használata miatt kiválóan alkalmas túrázásra, kirándulásokra is. Ergonomikus háttámla kialakítása tökéletese illeszkedik a serdülő gyermek hátához.

mérete : 27*15*45 cm
súly : 1100 g
​térfogat : 24 liter

31.990 Ft 24.990 Ft

Ninja Matrix Satch Match felsős iskolatáska, sport hátizsák

Előrendelhető

A Satch match iskolatáska - hátizsák - Ninja Matrix olyan iskolatáska felsősöknek illetve középiskolásoknak, mely alkalmas a napi iskolai felszerelés tárolása mellett a fiatalok egyéb technikai felszerelésének, így a tablet és a mobil elhelyezésére is.

Ráadásul a táska 5 l-es plusz rekesszel is rendelkezik, mely alkalmas a labdák, bukósisakok tárolására. Állítható háttámlával rendelkezik a gyermek 140 és 180 cm közötti magasságához, így az ergonomikus hátrész tökéletesen illeszkedik a gyermek hátához. A felső mellcsat és az alsó derékcsat alkalmassá teszi a felhasználását túrákhoz, hétvégi kirándulásokhoz vagy akár sportoláshoz. Sőt! A táskán található fülhallgató kimenet gondoskodik arról, hogy a gyermeknek kedvenc zenéjéről se kelljen lemondania.

mérete: 30 l + 5 l

Ivy Blossom Satch 3-részes iskolatáska szett, 140-180 cm testmagasság között

Az Ivy Blossom iskolatáska szett kitúnő választás gyermekeknek 1,4-1,8m testmagasság között!

A táska szett tartalmaz:

• 1 db 24 literes Ivy Blossom Satch Sleek iskolatáska
  • 1 db Ivy Blossom Satch "bedobálós" tolltartó
  • 1 db Ivy Blossom sporttáska
39.990 Ft 24.990 Ft

HeartBreaker Satch Match felsős iskolatáska, sport hátizsák

Előrendelhető

A Satch Match HeartBreaker  iskolatáskát azoknak a gyermekeknek ajánljuk, akiknek a testmagassága 1,4 m-1,8 m között van.

Maximálisan kielégíti egy felsős, középiskolás gyermek igényét, praktikus tereivel megkönnyíti a mindennapi használatot. Külön rekeszt alakítottak ki a mobiltelefonnak, a telefontöltőnek, a tabletnek, könnyen kivezethető a fülhallgató zsinórja is, így menet közben a zenehallgatás is egyszerű. A táska a 30 l űrtartalom mellett plusz 5 l űrtartalommal rendelkezik, csak ki kell cipzározni. 100% PET palack felhasználásával készült a táska. 3 év garanciával rendelkezik.

2021-es modell
Űrtartalom: 30 l + 5 l

Blackjack Satch tolltartó, töltetlen

A Satch  Black Jack tolltartót  pont egy tini igényeinek találták ki:

néhány gumis írószertároló mellett van egy nagy rekesz, ahova csak "bedobhatja " gyermekünk a ceruzát, tollat. Külön rekesz gondoskodik, hogy a háromszög vonalzót is legyen hova elpakolni.

Deep Dimension Satch tolltartó

A Satch Deep Dimension tolltartót pont egy tini igényeinek találták ki:

néhány gumis írószertároló mellett van egy nagy rekesz, ahova csak "bedobhatja " gyermekünk a ceruzát, tollat. Külön rekesz gondoskodik arról, hogy a háromszög vonalzót is legyen hova elpakolni.

Ninja Matrix Satch tolltartó

Várható szállítás: február 10.

A Satch Ninja Matrix tolltartót pont egy tini igényeinek találták ki:

Be Brave Satch tolltartó, limitált

A Satch Be Brave tolltartót pont egy tini igényeinek találták ki:

Légy bátor és rendeld meg!

Be Bold Satch tolltartó, limitált

A Satch Be Bold tolltartót pont egy tini igényeinek találták ki:

Blackjack Satch Pack felsős iskolatáska, 10-16 éveseknek

A Blackjack Satch Pack egy olyan felsős hátizsák, mely állítható háttámlával rendelkezik a gyermek 1,4-1,8 m testmagassága között

A hátizsák jellemzői:
✅ 1100 g