Vagány,divatos zöld színű - ergonomikus, állítható háttámlás hátizsák

Satch pack hátizsák Grinder olyan iskolatáska felsősöknek illetve középiskolásoknak, mely alkalmas a napi iskolai felszerelés tárolása mellett a fiatalok egyéb technikai felszerelésének, így a tablet és a mobil elhelyezésére is. Eltérően a  Beach Leach satch Sleek táskától, állítható háttámlával rendelkezik a gyermek 140 és 180 cm közötti magasságához, így az ergonomikus hátrész tökéletesen illeszkedik a gyermek hátához. A felső mellcsat és az alsó derékcsat alkalmassá teszi a felhasználását túrákhoz, hétvégi kirándulásokhoz vagy akár sportoláshoz. Sőt! A táskán található fülhallgató kimenet gondoskodik arról, hogy a gyermeknek kedvenc zenédről se kelljen lemondania.

mérete : 30*22*45 cm ,30 liter
súlya : 1200 g,