Prémium iskolaszerek

Vízfestékek, tollak, ceruzák, filctollak, füzetek, Djeco minőségben!

Levelezőlap készlet - Lucille

A doboz tartalma: 10 boríték és 10 képeslap

Levelezőlap készlet - Aurelia

A doboz tartalma: 10 darab boríték és 10 darab képeslap

Mini nyomda - Hangulatjelek

Mini nyomda szett vicces hangulatjelekkel.

Elképesztő finomsággal és precizitással kidolgozott sablonok. Napjaink közlési formáiban megszokott lett az "emotikonok" használata. A mini nyomdában 17 darab nyomda és 1 tintapárna van. A nyomda akár zsebre is rakható, mert egy strapabíró kis dobozban tárolható.

Mini nyomda - Szülinap

Mini nyomda szett, születésnapi motívumokkal

Elképesztő finomsággal és precizitással kidolgozott sablonok. A mini nyomdában 20 darab nyomda és 1 tintapárna van. A nyomda akár zsebre is rakható, mert egy strapabíró kis dobozban tárolható.

Mini nyomda - Aranyoskák

Kedves figurák, amikkel sokmindent díszíthetsz

Elképesztő finomsággal és precizitással kidolgozott sablonok. A mini nyomdában 15 darab nyomda és 1 tintapárna van. A nyomda akár zsebre is rakható, mert egy strapabíró kis dobozban tárolható.

Mini nyomda - Zene

Mini nyomda szett rockzenei motívumokkal

Elképesztő finomsággal és precizitással kidolgozott sablonok. A mini nyomdában 16 darab nyomda és 1 tintapárna van. A nyomda akár zsebre is rakható, mert egy strapabíró kis dobozban tárolható.

Az én ügyeim - Rosalie - Djeco kreatív készlet 7 éves kortól

Jegyzetelj, üzenj stílusosan és díszíts, jelölj szépséges matricákkal!

Ebben a gyönyörű dobozban 2 jegyzetfüzet, 1 öntapadós jegyzettömb, 1 napló és 2 ív matrica van.

A doboz mérete: 21 x 24 x 2,5 cm

Ajánlott életkor: 7 - 13 éves korig

Anyaga: papír

Kiknek: lányoknak

Az én ügyeim - Violette, Djeco kreatív készlet 7 éves kortól

Jegyzetelj, üzenj stílusosan és díszíts, jelölj szépséges matricákkal!

A doboz mérete: 21 x 24 x 2,5 cm

Ajánlott életkor: 7 - 13 éves korig

Anyaga: papír

Kiknek: lányoknak

Radírgumi - Lucille

A Djeco által tervezett radír folt nélkül tünteti el a ceruzanyomokat. Mindemellett egyedi tervezésű nyomattal díszítették, hogy különleges lehessen számodra. Nagyméretű, jó fogású, kiadós.

Radírgumi - Aiko

Radírgumi - Elodie