A Satch match iskolatáska - hátizsák - Ninja Matrix olyan iskolatáska felsősöknek illetve középiskolásoknak, mely alkalmas a napi iskolai felszerelés tárolása mellett a fiatalok egyéb technikai felszerelésének, így a tablet és a mobil elhelyezésére is.

Ráadásul a táska 5 l-es plusz rekesszel is rendelkezik, mely alkalmas a labdák, bukósisakok tárolására. Állítható háttámlával rendelkezik a gyermek 140 és 180 cm közötti magasságához, így az ergonomikus hátrész tökéletesen illeszkedik a gyermek hátához. A felső mellcsat és az alsó derékcsat alkalmassá teszi a felhasználását túrákhoz, hétvégi kirándulásokhoz vagy akár sportoláshoz. Sőt! A táskán található fülhallgató kimenet gondoskodik arról, hogy a gyermeknek kedvenc zenéjéről se kelljen lemondania.

mérete: 30 l + 5 l

Cikkszám: SAT-MAT-001-9NM
Elérhetőség: Előrendelhető
Nem értékelt
Gyártó: Satch

Ninja Matrix Satch Match felsős iskolatáska, sport hátizsák

Kívánságlistára teszem

Leírás és Paraméterek

életkor 12-18 év
forma ergonomikus hátizsák
márka satch
neme fiú

Paraméterek

életkor 12-18 év
forma ergonomikus hátizsák
márka satch
neme fiú

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.