Hurrá nyaralunk: ergonomikus-iskoltaska.hu

Csupa hasznos dolog nyaraláskor, kiránduláskor!

WhiskBear ergobag kishátizsák, tornazsák alsósoknak

Egy kedves, cicás kishátizsák alsós lányoknak!

Ideális kirándulásra vagy akár a tornafelszerelés is elfér benne. A külön cipzáras rekeszben elférnek az apróságok. Akár háton, akár kézben kényelmesen vihető.

A pántok kialakítása gondoskodik arról, hogy a gyermek válláról ne csússzon le a táska.

A táskán cserélhető cicás matrica (Kletties) van.

7.990 Ft 4.290 Ft

HorselovBear ergobag kishátizsák, tornazsák alsósoknak

Egy szuper, lányos kishátizsák, ami egyaránt alkalmas kirándulásra, de tornazsáknak is tökéletes!

A kialakításának köszönhetően nem csúszik le a gyermek válláról. Akár kézben is könnyen vihető az erre a célra kialakított kényelmes fogantyú segítségével. A külön cipzárral zárható részbe elférnek az apróságok: kulcs, zsebkendő  stb.

A hátizsákon cserélhető lovas matrica (Kletties) van.

7.990 Ft 4.290 Ft

Fairy ergobag uzsonnás doboz

Tündéres uzsonnás doboz alsós lányoknak, melyben elférnek a szendvicsek mellett gyümölcsdarabok is, köszönhetően az elválasztó rekesznek.

IceCream ergobag uzsonnás doboz, fagyis

Fagyi mintás uzsonnás doboz alsósoknak, melyben elférnek a szendvicsek mellett gyümölcsdarabok is, köszönhetően az elválasztó rekesznek.

Fairy ergobag Ivókulacs, Tündér

Ez a kedves, tündér mintás ergobag ivókulacs ISYbe® anyagból készült, így alkalmas szén-dioxiddal dúsított ital vagy max. 80 fokos meleg ital beletöltésére

IceCream ergobag ivókulacs, Fagyi

Ez a vidám, fagyi mintás ergobag ivókulacs ISYbe® anyagból készült, így alkalmas szén-dioxiddal dúsított ital vagy max. 80 fokos meleg ital beletöltésére

Space ergobag Ivókulacs, Űrhajós

Ez a vidám, űrhajós ergobag ivókulacs ISYbe® anyagból készült, így alkalmas szén-dioxiddal dúsított ital vagy max. 80 fokos meleg ital beletöltésére

Bearmuda Square ergobag tornazsák prime, 6-10 éveseknek

A Bearmuda Square ergobag tornazsák kiegészíti a hasonló nevű ergobag prime táskacsaládot

Lila színe és vidám mintája harmonikusan illeszkedik az iskolatáskához. Akár kisebb kirándulásra is alkalmas.
Mérete: 33*1*45 cm, 11 liter

Affenzahn ovis hátizsák, Leo az oroszlán, 4-6 éveseknek

Az Affenzahn Ovis hátizsák Leo az oroszlán egy ergonomikusan kialakított hátizsák, a 3-5 éves korosztálynak

A táska vállpántja ott marad a gyermek vállán, hiszen a mellkas-csat meggátolja a leesést. Az oroszlán nyelve kihúzható, és rá lehet írni a gyermek nevét. Tappancsai - tépőzárral - ráragadnak az oroszlán szemére. Az alsó tappancsaiba apró kincseket lehet rejteni.

Affenzahn Minihátizsák, Karla a Koala, 1-3 éveseknek

Koalás hátizsák bölcsiseknek, kihúzható nyelvvel

Az Affenzahn Karla a Koala egy ergonomikusan kialakított hátizsák az 1-3 éves korosztálynak. A táska vállpántja fent marad a gyermek vállán, hiszen a mellkas csat meggátolja a leesést. Ráadásul a kutya nyelve kihúzható, így rá lehet írni a gyermek nevét.

Affenzahn bölcsis hátizsák, Bobó Medve

Az Affenzahn bölcsis hátizsák, Bobó Medve egy  ergonomikus hátizsák a legkisebb korosztálynak

Mellkas csatja megakadályozza, hogy leessen a gyermek válláról.

Affenzahn bölcsis hátizsák, Dragon, sárkány

Az Affenzahn bölcsis hátizsák, Dragon, sárkány ergonomikus hátizsák a legkisebb korosztálynak. Mellkas csatja megakadályozza, hogy leessen a gyermek válláról.

Ráadásul a hátizsák díszes zsínórját , egy útmutató segítségével, barátság karkötővé is alakíthatod.