Cica-matricás ergonomikus iskolatáska, 4 design matricával és állítható háttámlával

Az ergobag iskolatáska Strawbeary olyan elsős iskolatáska, mely lányoknak ajánlott és változtatható háttámlával rendelkezik a gyermek 110-150 cm testmagassága között. Ezt a magasság változtatást könnyedén, bármikor elvégezhetjük, kihajtva a táska háttámláját.  A táska belsejében egy mozdítható válaszfal van, így könnyebben és praktikusabban lehet pakolni. A táska könnyen nyitható és zárható, köszönhetően a mágneszárnak. A táska tartalmaz 4 darab cicákat ábrázoló matricákat, melyet bármikor ki lehet cserélni témában és színben eltérő matricára, így gyermeked sose unja meg a táskáját! A táska elejére és oldalára bővíthető zsebek illetve biztonsági kiegészítők cipzározhatóak fel.

És tudtad, hogy még a környezetet is véded a termék vásárlásával, hiszen 100 % PET palack felhasználásával készítették?

Mérete : 25×22×35 cm, 1100 g, 20 liter

Cikkszám: ERG-SIN-001-991
Elérhetőség: Raktáron
Nem értékelt
Gyártó: Ergobag

StrawBeary ergobag prémium iskolatáska elsősöknek

Kívánságlistára teszem

Leírás és Paraméterek

életkor 6-12 év
forma ergonomikus hátizsák
márka ergobag
neme lány

Paraméterek

életkor 6-12 év
forma ergonomikus hátizsák
márka ergobag
neme lány

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.