Ergobag

Unikornis ergobag matricák-Kletties Kontúr

Kedvenc állatod az Unikornis? Most bármelyik ergobag táskára ráteheted és magaddal viheted!

Delfin ergobag matricák-Kletties Kontúr

Ha kedvenc állatod a delfin, ez az ergobag kontúr Kletties biztosan elvarázsol. Bármelyik ergobag iskolatáskára felragaszthatod.

Futball ergobag matricák-Kletties Kontúr

Szereted a focit? Kedvenc futballistád Ronaldo? Az ergobag kontúr Klettiesen most kedvenc focistád a 7-es mezzel jelenik meg.

Szuperhős ergobag matricák-Kletties Kontúr

Szuperhősöd bárhol megvéd Téged! Csak rakd fel bármelyik ergobag táskára.

KoalaBear ergobag ivókulacs

Az ergobag ivókulacs KoalaBear ISYbe® anyagból készült, így alkalmas szén-dioxiddal dúsított ital vagy max 80 fok meleg ital beletöltésére.

méret  : 0,5 L

4.490 Ft 2.290 Ft

ergobag füzetbox

Előrendelhető
Ha szereted az extra rendszerezést, az ergobag Füzetboxot Neked találták ki. Egyszerűen be - és kiveheted a táskából, a füzetek, különálló lapok pedig egy helyen lesznek!

Ergobag füzetbox kék

Ha szereted az extra rendszerezést, az Ergobag Füzetboxot Neked találták ki.

Ergobag Füzetbox rózsaszín

​Ha szereted az extra rendszerezést, az Ergobag Füzetboxot Neked találták ki!

OutBearspace ergobag Pénztárca

Előrendelhető

Az Ergobag Pénztárca az elsős és kisiskolás korosztálynak ajánlott pénztárca. Nemcsak pénztárolásra, de ideális lehet egyéb igazolvány tárolására is.

PrimBear ergobag pénztárca

Előrendelhető

Az ergobag Pénztárca az elsős és kisiskolás korosztálynak ajánlott pénztárca. Nemcsak pénztárolásra, de ideális lehet egyéb igazolvány tárolására is.

KoalaBear ergobag Pénztárca

CinBearella ergobag Pénztárca