Jegesmedve- matricás alsós iskolatáska lányoknak - állítható, ergonomikus háttámlával

Az ergobag iskolatáska WunderBear olyan elsős iskolatáska, mely lányoknak ajánlott. Változtatható háttámlával rendelkezik, a gyermek 110-150 cm testmagassága között, mely változtatást bármikor elvégezhetjük, kihajtva a táska háttámláját.  A táska belsejében egy mozdítható válaszfal van, így könnyebben és praktikusabban lehet pakolni. A táska könnyen nyitható és zárható, köszönhetően a mágneszárnak. A táska tartalmaz 4 darab  matricát ( jegesmedve, rozmár, hópihe, eszkimólány ), melyet bármikor ki lehet cserélni témában és színben eltérő matricára, így gyermeked sose unja meg a táskáját! A táska elejére és oldalára bővíthető zsebek illetve biztonsági kiegészítők cipzározhatóak fel.

És tudtad, hogy még a környezetet is véded a termék vásárlásával, hiszen 100 % PET palack felhasználásával készítették?

Mérete : 25×22×35 cm, 1100 g, 20 L

Cikkszám: ERG-SIN-001-9E4
Elérhetőség: Raktáron
Nem értékelt
Gyártó: Ergobag

WunderBear ergobag prémium ergonomikus iskolatáska elsősöknek

Kívánságlistára teszem

Leírás és Paraméterek

életkor 6-12 év
forma ergonomikus hátizsák
márka ergobag
modell 2018-es modell
neme lány

Paraméterek

életkor 6-12 év
forma ergonomikus hátizsák
márka ergobag
modell 2018-es modell
neme lány

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.