Balerina-matricás alsós iskolatáska, ergonomikus háttámlával

Az ergobag iskolatáska -hátizsák - PrimBear olyan elsős iskolatáska lányoknak, mely ötvözi az iskolatáska és túrahátizsák legfontosabb jellemzőit. Változtatható háttámlája révén, az ergobag iskolatáska "együtt nő" a gyermek 110 és 150 cm közötti magasságához igazodva. Ezt a változtatást néhány másodperc alatt, könnyedén elvégezhetjük. Az ergobag iskolatáska belsejében egy mozdítható válaszfal van, így könnyebben és praktikusabban lehet pakolni. A táska könnyen nyitható és zárható, köszönhetően a mágneszárnak. A táska 4 darab matricát tartalmaz a "balettozás" témában, melyeket bármikor ki lehet cserélni témában és színben eltérő matricára, így gyermeked sose unja meg a táskáját! És tudtad, hogy még a környezetet is véded a termék vásárlásával, hiszen 100 % PET palack felhasználásával készítették?

Mérete : 25×22×35 cm, 1100 g, 20 liter

Cikkszám: ERG-SIN-001-918
Elérhetőség: Raktáron
Nem értékelt
Gyártó: Ergobag

PrimBear ergobag prémium iskolatáska elsősöknek

Kívánságlistára teszem

levehető matrica 4 darab,
oldalzseb kiegészíthető

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.