Iskolatáska alsós lányoknak

Alsó osztályos csemetédnek keresel ergonomikus iskolatáskát? Itt biztosan megtalálod a színben, formában is leginkább megfelelő táskát.

Ergonomikus iskolatáska alsós lányoknak, ami

Ráadásul állítható háttámlája miatt a táska együtt "nő" gyermekeddel, így az alsó osztály 4 éve alatt is tudja viselni, miközben óvod gerincét! Ha az iskolatáskát már kiválasztottad, nézz szét a matricák oldalán is :)

ergobag prime HulahoopBear 4-részes iskolatáska szett

Igazán praktikus a ergobag prime HulahoopBear 4-részes iskolatáska szett, mivel gyermeked akár 4 évig is hordhatja állítható háttámlája miatt.
49.990 Ft 44.990 Ft

AdoraBearl ergobag prime elsős iskolatáska tündéres

Az AdoraBearl ergobag prime elsős iskolatáska tündéres praktikus iskolatáska, melyet akár 4 évig is hordhat gyermeked.

Ergobag CoralBear prime elsős iskolatáska - medúzás

A Ergobag CoralBear prime elsős iskolatáska - medúzás táska, ergonomikus hátkialakítása miatt, kitűnő választás elsős gyermekednek.
49.990 Ft 47.990 Ft

Ergobag SpringBear prime elsős iskolatáska virágos

A Ergobag SpringBear prime elsős iskolatáska virágos táska, ergonomikus hátkialakítása miatt, kitűnő választás elsős gyermekednek.
49.990 Ft 47.990 Ft

ergobag prime Bearlaxy, tündéres

Mesésen gyönyörű iskolatáska, tündéres levehető matricákkal
49.990 Ft 44.990 Ft

CinBearella ergobag cubo iskolatáska elsősöknek tolltartóval

A CinBearella ergobag cubo merevfalú ergonomikus iskolatáska, melyet - állítható háttámlája miatt - akár 4 évig is hordhat gyermeked.

49.990 Ft 39.990 Ft