November - Középpontban a sportolás

Az ergobag és Satch német márkákat a túrahátizsákok alapján modellezték le. Ezért nem csak háttámlájuk, de derékcsatjuk és mellkas csatjuk is gondoskodik a kényelmesebb viseletről.
Milyen egyén kiegészítő termékeket találsz, mely a sportolásnál tudsz használni? Milyen sportágakhoz ajánljuk ezeket a termékeket?
A cikk ezekre a kérdésekre is választ ad.
10 ok, amiért elsős gyermekednek ergobag iskolatáskát vegyél

Kevés az időd és eleged van abból, hogy nem ismered ki magad a hazai iskolatáska piacon? Szeretnél egy olyan táskát, melyet gyermeked évekig használ, mellyel óvod gyermeked gerincét és véded környezeted? A cikk 10 pontban áttekinti, miért jó választás az ergobag iskolatáska.
Satch Pack, az ergonomikus felsős iskolatáska

Miért fontos kamasz gyermekünknek egy maximális ergonomiával kialakított iskolatáska? Hogyan lehet az iskolatáskát hátizsákká alakítani? Milyen plusz funkciói vannak a táskának? A cikk ezekre a kérdésekre is választ ad.
Az ergobag prime iskolatáska belső rekeszei

Amikor a gyermeked iskolás lesz, egy nagy kaland veszi kezdetét! Ez az ergobag útmutató megismertet az ergobag márka termékeinek világával. Ebben a cikkben arra adunk választ, hogy hogyan lehet praktikusan pakolni a táskába és milyen belső rekeszei vannak a táskának.
Ergobag prime ergonomikus iskolatáska előnyei 5 pontban

Az Ergobag Prime ergonomikus iskolatáskát kifejezetten az alsós gyermekekre tervezték, túrahátizsák szisztémáját alapul véve. Gyere és olvasd el, miért!
Állatos iskolatáska, állatos hátizsák

Miért jó választás, aki szeptemberben megy iskolába, ergobag állatos iskolatáska szettet venni? Miért különleges ez az ergonómikus iskolatáska? A cikk ezekre a kérdésekre is választ ad!

Az ergobag prime iskolatáska állítható háttámlája

Amikor a gyermeked iskolás lesz, egy nagy kaland veszi kezdetét! Ez az ergobag útmutató megismertet az ergobag márka termékeinek világával. Az ergobag Your-Size-Systemnek köszönhetően akár 4 évig is hordhatja gyermeked a táskát.
Hozzácsatolható tornazsák? Miért fontos?

Az ergobag táskák tervezésénél nem csak az ergonómiára, hanem a praktikumra is nagy figyelmet fodítottak. A tornazsák így nem csak a hátra vehető fel, hanem az iskolatáskára is rá csatolható.
Miért fontos ez a tulajdonság? A cikk erre is választ ad.
Iskolakezdő csomag leendő elsősöknek

Nálatok is jövőre megy első osztályba csemetéd? Nem ismered ki magad az iskolatáska piacán? Szeretnéd megóvi gyermeked gerincét a túlzott tehertől, ami az iskolatáskába kerül?

Ne maradj le az ISKOLAKEZDŐ csomagunkról, melyet azoknak a szülőknek és nagycsoportos gyermekeknek állítottunk össze, aki 2022. szeptemberében kezdik meg az általános iskola 1. osztályát!

Az Iskolakezdő csomag tartalma:

✅ AJÁNDÉK KUPON iskolatáska vásárlás
     esetén ( 3000 Ft, 5000Ft)
✅ Egy kifestőt is tartalmazó mappa
✅ Egy ergobag kis pénztárca
✅ 2022-es iskolatáska katalógus
✅ Magyar nyelvű tájékoztató az ergobag
      iskolatáskáról
✅ Lufi, Reflexiv karszalag, órarend kifestővel

Mi a teendőd, hogy megkapjad az ergonomikus-iskolataska.hu iskolakezdő csomagját?

Töltsd ki az űrlapot, válaszolj néhány kérdésre, és ne felejtsd el bejelölni, hogy milyen iskolakezdő csomagot küldjünk!

tovább az űrlapra>>

Kirándulási programajánló gyerekes családoknak - 2021. ősz

Sokan tanácstalanok, hogy ősszel, amikor az idő már nem alkalmas a hétvégi játszóteres programra, milyen programot, kirándulást szervezzenek kisebb gyerekkel.
Az ergonomikus-iskolatáska.hu csapata, személyes élményekre támaszkodva, állította össze 4 +1 pontban a programajánlót őszi kirándulásokra.