Belső rekeszek: A JÓ ISKOLATÁSKA FUNKCIÓI - LÉPÉSRŐL LÉPÉSRE 3.RÉSZ

Sok feladatot kell ellátni egy iskolatáskának ahhoz, hogy gyermekünknek ne legyen gerinc problémái, szívesen hordja a táskát két vállon és könnyen megtalálja benne az " elveszettnek" hitt iskolaszereket. Melyek ezek a feladatok, és vajon az ergobag iskolatáska, hátizsák rendelkezik-e ezekkel a jellemzőkkel?

Az ergobag prime és cubo iskolatáskának 3 belső rekesze van, melyből a hátré sztől távolabbi elválasztó tépőzárral rögzített, így bármikor könnyen kivehető.
Ahhoz, hogy ideális legyen a súlyelosztás, figyelnünk kell arra, hogy melyik tanszer hova kerül. Míg az 1. számmal jelölt részbe, mely a hátrészhez legközelebb van, a legnehezebb könyveknek kell kerülnie, addig a 2. részbe a füzeteket, atlaszokat tehetjük. Ebbe a részbe akár egy ergobag füzetbox is belefér, mely még könnyebbé teszi, hogy gyorsan megtalálja gyermekünk a szükséges taszert.
A 3. részbe a tolltartót és egyéb kiegészítő tanszert tehetünk.

A táska elején - egy külön cipzáros részbe- tehetjük az uzsonnás dobozt, ivókulacsot.

Tartalomhoz tartozó címkék: ergonómia iskolakezdés praktikusság