Az ergobag iskolatáska tökéletes háttámlája

Az ergobag iskolatáskát nem véletlen maximális ergonómia jellemzi: tökéletes háttámlájának több ismérve is van.

Együtt növekszik a gyermekkel, mivel állítható a háttámlája.

1. Alumínium váza a táska stabilitását adja, így ha leteszi a gyermek a táskát üresen,
akkor is állni fog a padlón.
2. A hátrészt könnyen átállíthatod a gyermeked testmagasságára (1-1,5m testmagasság között).
3. Mellkas csat és a vállpánt beállítása mindenképen szükséges és elengedhetetlen. Így fog tökéletesen illeszkedni a táska a hát felső részéhez.

Hasonlóan a hegymászó hátizsákhoz, az ergobag iskolatáska kialakítása a könnyebb teherviselésre törekszik.
4. Széles, párnázott derékcsatja a gerincoszlopról leveszi a teher kb 80%-át és a gyermek stabilabb, csípő részére teszi át. Így óvja a gyermek gerinoszlopát a nagyobb terheléstől.
5. Szellőző, párnázott hátrésze kényelmessé teszi az iskolatáska viselését.
6. Innovatív, behúzó zsinóra segíti a teher eloszlását.

Tartalomhoz tartozó címkék: első osztályba megy gyermekem ergonómia